Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogotowie zamosc

Utworzony przez basen, 8 marca 2008 r. o 08:49
Gość napisał:
MNIE PIECZE TO ,ŻE WASZA WIEDZA JEST PŁYTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI PRZYTRAFIŁO BY SIĘ TEJ OSOBIE JAKIEŚ NIESZCZĘŚCIE ZWIĄZANE ZE ZDROWIEM LUB BLISKIM CIEKAWE DO KOGO BY ZADZWONIŁ . PEWNIE PO POGOTOWIE ? PRZEKONAŁBY SIE,A TO WAM ZALEŻY NA DANYCH OSÓB CHORYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj NOWY NOWY czemus taki gosciu nerwowy???Ziemia dla rolników,fabryki dla robotników,pogotowie dla ratowników ,znasz to hasło???(ale to juz było i się nie sprawdziło),zostało na Białorusi,w Korei Północnej i na Kubie .Albo jestes bardzo młody,albo opuszczałes lekcje historii.A twoje myślenie jest bardzo płytkie i ograniczone.Chcesz żeby było tak jak na zachodzie???My mieszkamy na wschodzie i chyba to sie nie sprawdzi.Sam sobie mysl co piszesz,a ciebie to niedługo ręce zabolą z tego nadmiernego klikania w klawiaturę.Ciekawe czy NFZ ma zamiar podsisywać z wami kontrakty???????? Aby zawrzeć kontrakty z zespołami wyjazdowymi musi ktos posiadac osobowość prawną.Jeżeli nie będzie administracji to kto z wami podpisze kontrakty?????A Ciebie myslenie to chyba boli????
Ziemia dla rolników,fabryki dla robotników,pogotowie dla ratowników ... a Polska dla Polaków tak już gdzieś to słyszałem. Właśnie widzę że jesteście ślepo zapatrzeni na wschód a komuny już nie ma i partia wam nie pomoże a skoro na zachodzie jest tak źle to po jaką cholerę ludzie tam wyjeżdżają. Może tam nie ma pasożytów takich jak wy i każdy ciężko pracujący może normalnie zarobić. I na koniec prędzej ciebie d*** od siedzenia zaboli niż mnie ręce od pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie przeczytałes to co napisane???Bo pytanie twoje jest jakies nieskładne.W zespołach waszych jedna osoba jest od myslenia,druga od czytania a trzecia od roboty.Tak mozna to ująć .
U nas przynajmniej każdy ma swoje zadanie a u was kilka osób robi to samo albo nie robi nic chyba, że picie kawy to też bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to wszystko i jest mi przykro ! Prosze nie obwiniajcie wszystkich pracownikow administarcji ,bo to nie jest tak że wszyscy pracownicy administracji sa winni temu że tz. dól, zespoly wyjazdowe i nie tylko , maja takie zarobki jakie mają . Jest powszechnie wiadome że Ci ludzie stanowczo za malo zarabiaja ! Pracuja w swięta ,noce , w deszczu ,zimnie a niejednokrotnie i w nadgodzinach, za które nie maja placone . Wiadome jest ze daje sie im wolne dni ,za swoją ciężką prace kosztem rodziny i swojego czasu, wolne ktore odbieraja nie wtedy kiedy chcą , a wtedy kiedy im się każe. Wiadome jest ze w tym zakladzie wszyscy mogą dorobic sobie , tylko nie pracownicy tego zakladu. n.p. ludzie ktorzy zarabiaja wcale nie male pieniadze w szpitalu J.P.II moga sobie i to wcale nie zle dorobic w pogotowiu , czego juz nie mogą dorobic sobie pracownicy tegoż pogotowia ! Prosze nie obwiniajcie calą administracje , bo i tutaj też sa równi i równiejsi . W tej tak nielubianej administracji jest jeszcze większy stres i obawa o utrate pracy, że prosze nie dziwic sie ze tak cicho siedza i milczą . Dam tylko jeden przyklad-- czy to że wszyscy w administracji w jednej chwili wypisali się ze związkow zawodowych , to jest przypadek? Między tymi ludzmi byl tez jedyny czlowiek z zespolow wyjazdowych , prosze zapytajcie sie go , czy to bylo z jego strony dobrowolne i samodzielne podjęcie takiej decyzji ? I na koniec , doceniamy WASZĄ prace ! i naprawde jestesmy za tym abyscie godnie zarabiali! Ale nie wszyscy w tej tak nielubianej administracji maja na to wplyw. Życze powodzenia i wytrwalosci , bo macie racje w tym co robicie>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytalem, te ostatnie wypowiedzi i nie dowierzam ze sa tacy obrancy administracji. Administracja jest potrzebna w kazdym zakladzei ale nie powinna byc taka elita jak w tym zakladzie. Praca powinna polegac na tym ze wszyscy powinni sie szanowac i wszyscy powinni wmiare godnie zarabiac . Pamaietamy jak w zakladzie bylo ok. 500 osob a teraz jest ok. 270 i tyle samo osob pracuje w administracji , gdzie w kazdym biurze jest komputer. OD powstania SSPRITS place administracji byly utajnione a podwyzki byly im dawana tylko prze z zarzadzenie pana dyrektora. Dlatego jest teraz takie rozgoryuczenie i oburzennie bo wyszlo na jaw , ze place administracji sa owiel wyzsze niz innych pracownikow . I dlaej chce im sie odniesc place o 250zl do czwartego kwartalu 2007 roku , a pozostalym pracownikom wychodzi po ok. 100zl do czwartego kwartalu 2007r. . Pomimo tak duzego wzrostu kontraktu cos tu chyba nie gra wiec moze ktos potrfi wytlumaczyc tym biednym ludziem co to wogole sie dzieje. Z tego co wiadomo co w calej polsce na stapil znaczny przyrost plac dla pracownikow pogotowia tylko nie w Zamosciu. Wiec jak bedziesz mial nastepnym razem cos pisac to chociaz napisz troche prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO SIĘ DZIWISZ ZE W TYM ZAKŁADZIE ONI WAS NIE LUBIĄ!? TO JEST JEDNA WIELKA KLIKA . JAK NIE BLISKA RODZINA TO DALSZA -TUTAJ PRACUJE . GDYBY BYLO TAK DOBRZE W TYCH ZESPOLACH WYJAZDOWYCH TO MIELI BYSCIE ICH U SIEBIE--A TAK SĄ WSZĘDZIE TYLKO NIE TAM GDZIE wy PRACUJECIE! O TO PRZYKLAD POWIAZAN RODZINNYCH W TYM ZAKLADZIE :--SEKRETARKA + MĄŻ , KIEROWNIK + CORKA , KADROWIEC + BRACIA , ZAMOWIENIA PUBLICZNE + MĄZ , KONSERWATOR + ŻONA , PRC. KSIĘGOWOSCI + MĄZ ITD ITD --A KTO Z TYCH POWIAZAN RODZINNYCH JEST W TYCH NIESZCZĘSLIWYCH ZESPOLACH WYJAZDOWYCH?? BĘDĄ JAK BĘDZIECIE WIĘCEJ ZARABIALI !!! NIE DAJCIE SIĘ , MACIE 100%RACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna zawiść i niezgoda panuje w waszej fimie,takim wieszaniem psów na drugich osobach nikt niczego nie osiagnie,nawet nie chce mi sie wiecej pisać na ten temat.LUDZIE każde stanowisko pracy jest ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje ze tutaj jest wielka nieeeezgoda---ale jak bys odebral cos takiego----p. księgowa na zebraniu byla bardzo zbulwersowana i obrazona tym ze ludzie na dole w t.z.zespolach wyjazdowych pracujący 12 godz t.j. od 7.00 do 19,00 maja czelnosc w wolnej chwili , cos sobie podgrzac , podsmarzyc -- przygotowac do zjedzenia !!posilek ktory tak naprawde nie zawsze jest w stanie zjesc!! ( kiedy juz jest gotowy do zjedzenia to jeden tel. i posilek zostaje na stole a Oni jadą na wezwanie) Prosze sobie wyobrazic --- p. księgowa dorosla i odpowiedzialna katoliczka --zarzuca ludziom pracującym 12 godzin, że swoimi zapachami w przygotowaniu posilku przeszkadzają jej w pracy--a lekką ręką podpisuje wydatki na posilki regeneracyjne pracownikom warsztatow, ktorzy tak naprawde nic nie robia i pracuja 8 godz!!! to jest ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle każdy winien tylko nie ty?Już wstyd czytać jedno i to samo bo nic więcej nie potrafisz robić tylko każdego oczerniać, najwyższa pora spojrzeć w swoim kierunku, zrobić rachunek sumienia i pójść w diabły tam gdzie jest odpowiednie miejsce dla takich ludzi jak ty!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
straszna zawiść i niezgoda panuje w waszej fimie,takim wieszaniem psów na drugich osobach nikt niczego nie osiagnie,nawet nie chce mi sie wiecej pisać na ten temat.LUDZIE każde stanowisko pracy jest ważne.
PROSZE ZROZUMIEĆ TYCH LUDZI , ONI W JEDYNY MOŻLIWY SPOSÓB ROZŁADOWYWUJĄ SWOIE FLUSTRACJIE , PISZĄC NA TYM FORUM O SPRAWACH , KTÓRE ICH DOTYCZĄ A , ŻE FORMA TYCH WYPOWIEDZI JEST TAKA JAK CZYTAŁEŚ(AŚ) NIE ZAWSZE ELEGANCKA , WYNIKA TO Z EMOCJI KTÓRE TAK DŁUGO BYŁY TŁAMSZONE. PRZEZCO ICH OGÓLNA SYTUACJIA EKONOMICZNA SIĘGNEŁA DNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumienie to jedno,a obrażanie innych to calkiem inna sprawa.A jak się czują te osoby które są obrażane bez powodu,bo przecież nie wszyscy ponoszą winę za to się dzieje w tej firmie.Czy chodzi o to żeby ratownicy,kierowcy i pracownicy administracji byli ze sobą skłoceni,patrzyli na siebie wilkiem???Wydaje mi się,że lepiej polubownie załatwiać takie sprawy,a niektóre wypowiedzi napisane w obrazliwy sposób mocno krzywdzą niektóre osoby.Troszkę szacunku należy się każdej osobie,nawet najgorszemu wrogowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zrozumienie to jedno,a obrażanie innych to calkiem inna sprawa.A jak się czują te osoby które są obrażane bez powodu,bo przecież nie wszyscy ponoszą winę za to się dzieje w tej firmie.Czy chodzi o to żeby ratownicy,kierowcy i pracownicy administracji byli ze sobą skłoceni,patrzyli na siebie wilkiem???Wydaje mi się,że lepiej polubownie załatwiać takie sprawy,a niektóre wypowiedzi napisane w obrazliwy sposób mocno krzywdzą niektóre osoby.Troszkę szacunku należy się każdej osobie,nawet najgorszemu wrogowi.
MASZ RACJE CO DO WYPOWIEDZI I OBRAŻANIA INNYCH ALE NIE ZAWSZE DA SIĘ WSZYSTKO ZAŁATWIĆ POLUBOWNIE. TA ZŁOŚĆ TYCH LUDZI TRZYMANA PRZEZ TYLE LAT Z POWODU SYTUACJI PANUJĄCEJ W FIRMIE ZNALAZŁA UJŚCIE NA TYM FORUM , WIĘKSZOŚĆ ZDAJE SOBIE SPRAWE , ŻE TEN KONFLIKT NIE POWSTAŁ Z POWODU CAŁEJ ADMINISTRACJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMOŚĆ napisał:
MASZ RACJE CO DO WYPOWIEDZI I OBRAŻANIA INNYCH ALE NIE ZAWSZE DA SIĘ WSZYSTKO ZAŁATWIĆ POLUBOWNIE. TA ZŁOŚĆ TYCH LUDZI TRZYMANA PRZEZ TYLE LAT Z POWODU SYTUACJI PANUJĄCEJ W FIRMIE ZNALAZŁA UJŚCIE NA TYM FORUM , WIĘKSZOŚĆ ZDAJE SOBIE SPRAWE , ŻE TEN KONFLIKT NIE POWSTAŁ Z POWODU CAŁEJ ADMINISTRACJI
Prosze powiedziec napisac (kto tutaj kogo obraza?) Kiedy byla taka sytuacja ze ktos tutaj obrazal!? To jest wszytko szczera prawda, a jesli nie jest do konca ? To tylko tyle ze jest jej zdecydowanie za malo! Jesli p. księgowej przeszkadza w pracy ze ludzie pracujący robia zapachy , przygotowując sobie posilek w wolnej chwili -jeden na 12 godz (to sa jej osobiste slowa) --Czy to jest obraza p. ksiegowej? Czy glupia jej wypowiedz w obec pracownikow!!? Tym ludziom nie nalezy sie posilek regeneracyjny, (pracuja szczerze 12 godz.) ale juz tym co nie wiele pracują i przez 8 godz --tak im sie nalezy!! p. Księgowa az nadto dobrze wie jak Ci ludzie z zespolow wyjazdowych sa traktowani! Tym ludziom za godz. nadliczbowe , daje wolne i tylko wolne , ale juz sobie i sobie podobnym lekka ręką podpisuje premie i to wcale nie male.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Prosze powiedziec napisac (kto tutaj kogo obraza?) Kiedy byla taka sytuacja ze ktos tutaj obrazal!? To jest wszytko szczera prawda, a jesli nie jest do konca ? To tylko tyle ze jest jej zdecydowanie za malo! Jesli p. księgowej przeszkadza w pracy ze ludzie pracujący robia zapachy , przygotowując sobie posilek w wolnej chwili -jeden na 12 godz (to sa jej osobiste slowa) --Czy to jest obraza p. ksiegowej? Czy glupia jej wypowiedz w obec pracownikow!!? Tym ludziom nie nalezy sie posilek regeneracyjny, (pracuja szczerze 12 godz.) ale juz tym co nie wiele pracują i przez 8 godz --tak im sie nalezy!! p. Księgowa az nadto dobrze wie jak Ci ludzie z zespolow wyjazdowych sa traktowani! Tym ludziom za godz. nadliczbowe , daje wolne i tylko wolne , ale juz sobie i sobie podobnym lekka ręką podpisuje premie i to wcale nie male.
PRPRZECIEŻ PANI KSIĘGOWA TO NIE CAŁA ADMINIATRACJIA TYLKO JEDNA Z OSÓB POSIADAJĄCA WPŁYW NA DECYZJIE CO PRAWDA NIE WIELKI ALE ZAWSZE , OSTATECZNIE TO PAN DYREKTOR DECYDUJE A , ŻE ZANIM CIŚ POWIE , POWINNA NAJPIERW POMYŚLEĆ Z TYM MA KLOPOT , MY TO WIEMY I ONI TAKŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jak ja bym się sfajdał na korytarzu czy by Ci PANIE/I przeszkadzało??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się zdążyłem/am zoriętować to normatyw pracy dla wszystkich pracowników jest taki sam (więc nie narzekajmy na pracę na niektórych stanowiskach, że pracujemy w systemie 12 godzinnym - niektórzy muszą przychodzić od poniedziałku do piątku i jest to przeważnie 20, 21 lub 22 dni w miesiącu - a pracując w systemie 12 godzinnym 12, 13 lub 14) Poza tym w pokojach w administracji nie zauważyłem łóżek - przeważnie biurka, komputery, dlaczego więc w pokojach tzw. ZESPOŁÓW które nie mają czasu nawet zjeść znajdują się tego typu meble??? Może ktoś mi odpowie (do pracy przychodzi się przeważnie pracować a nie leżakować)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem potrzebę do doktora no i przyjechałem na pogotowie (było późno około 23 - no i co aniy żywego ducha, karetki stoją a tu nic, stukam tu i tam - HOTEL czy co no w końcu ktoś mi powiedział, że to inne drzwi) tak pracują te słynne zespoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś tam napisał:
Kiedyś miałem potrzebę do doktora no i przyjechałem na pogotowie (było późno około 23 - no i co aniy żywego ducha, karetki stoją a tu nic, stukam tu i tam - HOTEL czy co no w końcu ktoś mi powiedział, że to inne drzwi) tak pracują te słynne zespoły.
Drogi przyjacielu --te wyjazdowe zespoly nic do tego o czym piszesz nie maja--to wlasnie Ci ludzie ze szpitala JP-II co sobie dorabiaja w tym pogotowiu---Tam gdzie Ty chciales sie dostac --ani jeden czlowiek z pogotowia nie pracuje , to wszystko dodatkowa praca obcych ludzi! Pomimo ze to podlega pod pogotowie>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś tam napisał:
Z tego co się zdążyłem/am zoriętować to normatyw pracy dla wszystkich pracowników jest taki sam (więc nie narzekajmy na pracę na niektórych stanowiskach, że pracujemy w systemie 12 godzinnym - niektórzy muszą przychodzić od poniedziałku do piątku i jest to przeważnie 20, 21 lub 22 dni w miesiącu - a pracując w systemie 12 godzinnym 12, 13 lub 14) Poza tym w pokojach w administracji nie zauważyłem łóżek - przeważnie biurka, komputery, dlaczego więc w pokojach tzw. ZESPOŁÓW które nie mają czasu nawet zjeść znajdują się tego typu meble??? Może ktoś mi odpowie (do pracy przychodzi się przeważnie pracować a nie leżakować)
u p. Dyr. tez stoi kanapa ---???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...